Yasal Uyarı ve Gizlilik Politikası

Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesi içeriğinde sunulan bilgiler genel bilgilendirme amacıyla Nazlıoğlu Hukuk Bürosu tarafından hazırlanmış olup yayınlanan içerik hukuki tavsiye niteliğinde değildir ve bu bilgilerin sitemiz aracılığı ile iletilmesi avukat – müvekkil ilişkisi yaratmaz. Site içeriğinde yayınlanan bilgiler son gelişmelere paralel olmayabilir bu nedenle ziyaretçilerin bu bilgilere dayanarak hukuki süreçleri yönetmeleri, başlatmaları, 3. Kişilere tavsiye etmek amacıyla kullanmaları ve bu yönde hareket etmelerinin veya işlem yapmalarının önerilmediğini, böyle bir durumda zarar oluşması halinde Nazlıoğlu Hukuk Bürosu’nun sorumlu tutulamayacağını hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde yayınlanan makale, yazı, görsel gibi içeriklerin tüm hakları Nazlıoğlu Hukuk Bürosu’na ait olup Fikri ve Sınai Haklar Kanunu kapsamında koruma altındadır. İçeriğin her ne sebeple olursa olsun kullanılması ve/veya değiştirilmesi, çoğaltılması, yayılması ve / veya kopyalanması fikri ve sınai hakların ihlal edilmesi olup yasaktır.

Hukuki tavsiye almak isteyen kullanıcıların iletişim butonunda tıklayarak bizimle e-posta yoluyla bağlantıya geçmelerini rica ederiz.